InstaBIZ

Foto/ Miss Bum Bum “godet” LondrënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:37 - 04/05/16 |
b.f

Miss Bum Bum, Suzy Cortez  ka “çmendur” londinezët.

Ajo ka përzgjedhur Londrën që të bëjë një xhiro me biçikletë, me ç’rast ka zgjuar fantazinë e të gjithëve, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Suzy Cortez ka pozuar në Urën Westminster me pamje nga Big Beni dhe Parlamenti Britanez.

Mirëpo këto ndalesa të saj kanë shkaktuar kaos në trafik pasi që të gjithë ishin ndalur dhe i kishin drejtuar sytë kah të pasme bombastike të Miss Bum Bum.

Ajo ishte vetëm në të brendshme dhe mbi biçikletën londineze “Boris”./Indeksonline

321

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas