Aktualitet

Foto/Makina del nga rruga dhe gati sa nuk bie në LanëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:03 - 05/06/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë. Ashtu siç mund të shihni edhe në foto, një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Automjeti për pak sa nuk ka përfunduar në Lanë, ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën te “Pallati me Shigjeta”.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Mësohet se polica ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit./Opinion.al

Pas