Aktualitet

Foto-lajm/De Biasi-Berisha, medalje floriri apo…?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:00 - 14/11/15 |
b.f

Njëri shqiptar nga Kosova dhe tjetri “Italiano Vero”, por i shqiptarizuar me pasaportën e marrë së fundmi. Të dy pjesë tashmë e palmaresit të historisë moderne të Kombëtares së Shqipërisë, por që si mesdhetarë që janë, ku gjithmonë hilet janë të pranishme, nuk ngurojnë të provojnë medaljen e artë të dhënë nga Presidenti i Republikës, për suksesin e arritur në kualifikimin në Francë 2016. Etrit Berisha dhe Giani De Biasi, ashtu siç bënin piratët dikur, nuk e kanë aspak problem ta provojnë me dhëmbë nëse medalja që kanë marrë nga Presidenti është prej ari apo jo? Nga buzeqeshja duket se nuk janë “mashtruar”..

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas