Kryesore

Foto-Lajm/ Trafik i rënduar në unazë, qindra makina të bllokuara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:15 - 14/10/18 |
b.f

Me qindra automjete kanë mbetur të bllokuara në trafik në Unazën e Madhe, aksi Sauk-Pallati me Shigjeta. Fotot e mbërritura në Opinion.al pasditen e sotme (e diel) e vertetojnë më së miri trafikun e rënduar në atë që njihet ndryshe si rruga e TEG-ut. Nuk ka raportime nga policia për aksident në këtë aks, por duket se trafiku është rënduar për shkak të lëvizjes së madhe të makinave drejt periferisë së kryeqytetit dhe anasjelltas.

Pas