Aktualitet

Foto-lajm/Rama e kalon fundjavën me djalin e tij në TEGBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:52 - 27/06/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama, këtë fundjavë që lamë pas, e ka kaluar në qendrën tregtare TEG, e cila ndodhet në periferi të kryeqytetit.

Ai u fotografua teksa qëndronte i ulur në një nga baret e qendrës tregtare TEG, teksa shoqëronte djalin e tij të vogël, Zaho.

Ashtu siç shihet edhe në fotot e mëposhtme, kryeministri ka zgjedhur të ndjek nga afër djalin e tij, i cili duket që po zbavitet me video lojërat e vendosura në një kënd të qendrës tregtare.

Duket se fundjavave Rama zgjedh t’i qëndrojë pak larg politikës dhe punës dhe i është fokusuar rolit të prindërimit./Opinion.al

Pas