InstaBIZ

Foto/ Kylie Jenner pozon tërësisht e zhveshur në krahë të partnerit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:19 - 10/09/19 |
xhu lia

Familja Kardashian-Jenner është e njohur për veprimet e ndryshme shumë të diskutuara në media.

Këtë herë Kylie Jenner, e cila njihet edhe si billioneria më e re për këtë vit ka pozuar tërësisht nudo me partnerin e saj Travis Scott.

Seti fotografik mësohet të jetë realizuar për revistën “Playboy”. Ndonëse shpesh është diskutuar se marrëdhënia e Scott dhe Jenner ka qenë e rrezikuar, ata janë shfaqur më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin.

“Kur Huston takon LA”, -ka shkruar Kylie krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Çifti i njohur kanë së bashku dhe një vajzë 1-vjeçe të quajtur Stormi./Opinion.al/

Pas