Kronikë

FOTO/ Ky është personi qe vrau babë e bir në Klos dhe u vetëvraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:25 - 12/10/22 |
Opi Nion

Personi që shihni në foto është Fiqiri Mjeshtri, personi i cili ditën e sotme vrau me armë zjarri Liri dhe Kenado Shira, babë e bir në Klos. Po ashtu, mbetën të plagosur dhe dy persona të tjerë Eglantin e Renato Hasula.

Pasi kreu krimin, Fiqiri Mjeshtri u largua nga vendi i ngjarjes, por pas kontrolleve të policisë është gjetur i pajetë dhe dyshohet se është vetëvrarë.

Policia arrestoi dy vëllezërit e autorit, Fatmir dhe Besnik Mjeshtri të cilët dyshohen si bashkëpunëtor në këtë ngjarje

Referuar informacionit të autoriteteve, ngjarja e rëndë ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta.

Pas