Kronikë

FOTO/ Kush janë viktimat babë e bir që u vranë në KlosBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:01 - 12/10/22 |
Opi Nion

Opinion.al ka siguruar foton e 17-vjeçarit, Kenado Shira si dhe të babait të tij Ilir Shira, të cilët u vranë me armë zjarri pas një sherri nga Fiqiri Mjeshtri.

Dyshohet se 17-vjeçari ka ngacmuar vajzën e këtij të fundit, por Fiqiri Mjeshtri kundërshtonte lidhjen e tyre. Në debat e sipër ai ka qëlluar me armë babë e bir të cilët mbetën të vdekur, ndërsa pak pas tragjedisë vrau veten.

Pas