-Jetë dhe Stil

Foto/ Kur vajzat shqiptare rrjedhin nga mend e kokësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:13 - 03/05/16 |
b.f

Kjo vajzë me një veshje përtej ekstravagancës ka tërhequr vëmendjen sot në rrjetet sociale.

Xhinset e saj i janë nënshtruar një procesi tepër krijues dhe rezultatet janë sikurse mund të shihni vetë në foto…

vera-1

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Pse keto JO TE ARDHURAT thua s’jane kurva…..APO JANE KURVA TE RAFINUARA E NUK QUHEN keto …

  2. Kurvelleku dhe injoranca fshatareske nuk ka kufij per keto letyra te ardhura nga fshati dhe qe shkerdhehen lart e posht tiranes per nje sufllaqe apo per tju paguar dhomen e konviteve

Pas