Aktualitet

FOTO/ KQZ publikon verifikimet për kandidatin e LSI: Ka ndryshuar emrin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 16/04/21 |
Opi Nion

Komisionit Shtetëror i Zgjedhjeve ka publikuar pasditen e sotme  rezultatet e Prokurorisë së Përgjithshme për kandidatin e LSI, i cili garon në zgjedhjet e 25 prillit, Artur Baku.

Nga verifikimet e Prokurorisë, bëhet me dije se Baku ka rezultuar se kandidati Baku ka qenë i dënuar apo arrestuar më parë, si dhe ka ndryshuar emrin./Opinion.al

Pas