InstaBIZ

Foto/ Klea Huta paska binjake?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 13/09/18 |
b.f

Klea Huta dhe Linda Jarani duket se janë mikesha shumë të mira, por edhe të ngjashme. Të dyja janë aktore shumë të njohura në teatër dhe kanë filluar të përgatiten për diçka.

Në një video të publikuar në profilet e tyre në Instagram, shfaqen në një restorant në Tiranë ku Linda i pin të gjithë pijen Kleas. Përvec humorit, ajo që vihet re është ngjashmëria mes tyre pasi kanë bërë të njëjtin model flokësh, madje në pamje të parë duken si binjake.

Videon e kanë shoqëruar me shkrimin: “Tag shoqen që të pin gjithmonë pijen. Pjesa e parë.” Nuk dihet ende nëse takimi mes tyre ishte thjesht shoqëror, apo flitet për ndonjë projekt të ri. /opinion.al

 

Pas