Galeri

Foto/ Kim Kardashian e ka tepruar këtë herë !


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:16 - 11/07/17 |
b.f

Kim Kardashian gjihmonë e gjen mënyrën për të qenë në qendër të vëmendjes me prezencën e saj dhe kësaj herë siguroi që të gjithë sytë të ishin tek ajo.

Bukuroshja, e njohur për format e saj bombastike, i ka lënë pak vend imagjinatës e veshur me reçipeta transparente dhe një xhaketë sportive të hapur ndërsa po hynte në një restorant në New York mbrëmjen e së hënës. 36-vjeçarja nxorri zbuluar gjoksin e saj dhe dukje shumë seksi. 

 

Pas