InstaBIZ

Foto/ Kida krah Rita Orës…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 03/05/16 |
root

Ajo tani është një këngëtare shumë e njohur dhe e kërkuar në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për Kidën e cila duket se po rritet jo vetëm në skenë, por edhe në jetë.

Shikoni sa e vogël ishte Kida kur pozonte krah Rita Orës, këngëtares kosovare me famë ndërkombëtare.

image

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas