-Jetë dhe Stil

Foto/Këto janë kombinimet më ‘trend’ me funde për 2019-n


               Publikuar në : 22:50 - 14/04/19 |
xhu lia

Stina e pranverës padyshim  jep më shumë lehtësi në kombinimet e veshjeve. Por një veshje që nuk duket t’i zhgënjejë kurrë vajzat në kombinimet e tyre duket se është pikërisht fundi.

Shpesh kombinimet funde dhe bluze janë më të përshtatshëm për evente të ndryshme. Në fotot e mëposhtme ju propozojmë disa kombinime dhe stile fundesh të ndryshme, shumë të përdorshme dhe në ‘trend’ për këtë pranverë./Opinion.al/

Pas