-Jetë dhe Stil

Foto/ Këtë vjeshtë do të dashuroheni me stilin e xhaketave


               Publikuar në : 12:18 - 17/09/19 |
xhu lia

Nisja e stinës së vjeshtës patjetër që nënkupton veshje pak më të trasha nga çfarë jemi mësuar muajt e fundit.

Një nga veshjet apo aksesorët që shtohet domosdoshmërisht është xhaketa. Por si çdo veshje tjetër, edhe për xhaketat trendet ndryshojnë në bazë të tendencave më të fundit.

Ato janë gjithnjë mjaft praktike për t’u veshur dhe tejet të kombinueshme kur bëhet fjalë për përditshmërinë.

Në fotot e mëposhtme ju sjellin disa nga xhaketat që priten të jenë mjaft në modë këtë vjeshtë./Opinion.al/

Pas