-Jetë dhe Stil

Foto/ Këtë verë do ti adhuroni shapkat që janë në ‘trend’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:29 - 19/04/19 |
xhu lia

Nëse mendoni se për të qenë në ‘trend’ këtë verë duhet të vishini taka të larta apo sandale të ndërlikuara mund të t’iu themi se e keni gabim.

Për verën e 2019-s do të mund të vishni këto shapka që shihni në fotot e mëposhtme.

Janë të rehatshme, të kombinueshme dhe kryesorja janë në trend për këtë verë./Opinion.al/

Pas