InstaBIZ

Foto/Kate dhe William shijojnë natyrën me fëmijët e tyre


               Publikuar në : 16:37 - 20/05/19 |
xhu lia

Princ William dhe dukesha Kate Middleton kanë publikuar në profilin e tyre zyrtar në Instagram një seri fotosh ku shfaqen së bashku me fëmijët e tyre.

Ata kanë vizituar kopështin e “The RHS Chelsea Flower show” dhe kanë menduar të ndajnë me ndjekësit disa nga këto foto ku shfaqen të gjithë së bashku duke luajtur me njëri-tjetrin në natyrë.

Ndërkohë që Meghan dhe Harry kanë zgjedhur të mos ekspozohen shumë në media apo rrjete sociale, duket se Kate dhe William e shijojnë diçka të tillë./Opinion.al/

b1 b2 b3 b4 b5 b6 b7
<
>

Pas