Bota

FOTO/ Kamioni 32 tonë merr përpara gruan dhe…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:16 - 04/07/21 |
Opi Nion

Një incident i ndodhur në Batley, Yorkshire, i ka shokuar të gjithë.

Në pamjet e marra nga kamerat e sigurisë është vënë re një kamion i cili merr një këmbësore para.

Bëhet me dije se shoferi I kamionit nuk e ka dalluar fare këmbësoren dhe filloi ta ngiste kamionin ndërkohë që gruaja filloi të bërtiste me të madhe. Gruaja ishte një njeri tepër me fat sepse i ka mbijetuar këtij aksidenti.

Kamioni 32 tonësh kishte ndaluar para një kryqëzimi dhe kur gruaja po kalonte, shoferi nuk e pa dhe u nis.

Ndërkohë që kanë qenë kalimtarët ata që I kanë bërë me shenjë shoferit, ndërkohë që gruaja duke bërtitur vazhdoi të ecte përpara ngjitur me kamionin dhe ka rezistuar që mos bjerë nën rrotat e tij.

Pasi ka diktuar të gjithë ngjarejn shoferi i tronditur ka zbritur nga kamioni duket kërkuar falje ndërsa një tjetër kalimtar ka ndihmuar gruan të mbledhë ushqimet e rrëzuara./Opinion.al

 

Pas