InstaBIZ

Foto/ Ja si është një ditë e çmendur e Dj SarditBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:55 - 29/04/16 |
root

Dj i njohur, Sardi Shehu ka bërë çmenduritë e radhës. Këtë herë jo në fushën e muzikës, por në trupin e tij.
Ai ka vendosur të bëjë në një ditë shumë tatuazhe dhe siç e shohim edhe nga fotot apo videot që miqtë e tij, Viola Spiro dhe Drini Zeqo kanë postuar në Snapchat, Dj-i ka patur shumë dhimbje.

21463

Projekti i tij muzikori i radhës pritet të dalë shumë shpejt në treg dhe këtë herë Sardi do të bashkëpunoje më reperin, Getoar Selimi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas