-U tha në Opinion

Foto/Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla në stacionin e trenit në Romë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:45 - 22/09/21 |
el ida

Një foto e publikuar në emisionin “Opinion” tregon ish –kryeprokurorin Adriatik Llalla, ndërsa pret në një stacion të trenave të shpejtësisë së lartë në Itali. Sikurse u komentua në studio, nga sa duket është fjala pikërisht për stacionin e Romës, ndërsa Llalla shihet me një maskë dhe një valixhe, çka tregon se fotoja është e kohëve të fundit, ndonëse nuk dihet një datë ekzakte.

Sipas informacioneve jozyrtare të gazetares Klodiana Lala, ish-Kryeprokurori ndodhet në Zvicër. Ka zëra se ai është larguar aty përmes Italisë, ndërkohë që një tjetër burim  thotë se ka shkuar aty përmes Turqisë. Gjykata vendosi denimin me 2 vite burg per ish-kryeporkurorin./Opinion.al

Pas