Sport

Foto/ Inter ndryshon logon e klubit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:26 - 10/02/21 |
Opi Nion

Inter do të ndryshojë logon e klubit, ndërsa në media është publikuar logoja e re.

Në të duken shkronjat “I” dhe “M”, që nënkuptojnë Internazionale Milano, duke hequr shkronjat “F” dhe “C”.

Shkronjat do të jenë të bardha, sfondi ngjyrë blu dhe e gjitha e mbyllur nga një bordurë e zezë.

 

Pas