Sport

Foto/ Grushte në ndeshjen Dinamo-Butrinti, masazhatori godet gjyqtarinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:36 - 30/04/16 |
b.f

Ndeshja e Kategorisë së Parë midis Dinamos dhe Butrintit është mbyllur me skena dhune.  Dinamo ka arritur që të mposht ekipin sarandjot me rezultatin 1-0.

Ka qënë një penallti e akorduar nga gjyqtari në favor të ekipit dinamovit shkaku që ka shtyrë masazhatorin e ekipit të Butrintit që në përfundim të ndeshjes, raporton syri.net. 

Policia ka shoqëruar menjëherë masazhoratorin në komisariatin numër 2 të Tiranës.

dinamo-butrinti-2-700x525dinamo-butrinti-3-700x525dinamo-butrinti-1-700x525

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas