InstaBIZ

FOTO/ Grenell për pushime në Shqipëri me të dashurin: Pimë kafe, tani…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:32 - 06/08/21 |
Opi Nion

Ish i dërguari i Donald Trump për bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell nuk është vetëm në jug të Shqipërisë për pushime.

Bashkë me të, ka ardhur edhe i dashuri i tij, Matt Lashey, teksa të dy po shijojnë bregdetin shqiptar.

Të dy kanë publikuar një foto në Instagram, krahas të cilës shkruajnë: Shëtitje në mëngjes, pimë kafe dhe një kredhje në oqean.

Siç duket Grenell nuk është mirë i informuar për pozicionin gjeografik të Shqipërisë, teksa ende nuk e di që Joni është det dhe jo oqean.

POSTIMI I PLOTË:

Pas