InstaBIZ

Foto/ Gigi Hadid dhe Zayn Malik konfirmojnë ribashkimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:21 - 12/01/20 |
xhu lia

Lidhja e tyre ka qenë dhe vijon të jetë një ndër më të komentuarat në showbiz. Pas një periudhe të gjatë ndarje duket se modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik i kanë dhënë një mundësi tjetër lidhjes së tyre.

Ata janë fotografuar dorë për dore nga paparacët, duke konfirmuar në këtë mënyrë zërat që qarkullojë prej kohësh.

Çifti nuk është fotografuar vetëm ata kanë qenë në shoqërinë e motrës së Gigit, Bellës, nënës së saj Jolandës dhe të dashurës së vëllait të tyre Anwar, këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa./Opinion.al/

Pas