Aktualitet

Foto/Gëzim i papërshkruar, familja Suka mirëpret fëmijën e 9-të


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 21/12/21 |
Opi Nion

Familja Suka ka mirëpritur këtë të martë ardhjen në jetë të fëmijës së nëntë. Ata e kanë pagëzuar atë me emrin Emanuel.

Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu që ka ndarë fotot në rrjetet sociale teksa shkruan se kjo familje përfiton menjëherë bonusin e bebes 120,000 lekë të reja.

“Gëzim i papërshkruar për familjen Suka me ardhjen në jetë të Emanuelit, fëmijës së të familjes prof. Astrit Bimbashi dhe ekipi të SUOGJ Koco Gliozheni për shërbimin e shkëlqyer.

Familja e Emanuelit përfiton menjëherë bonusin e bebes 120,000 lekë të reja, mbështetjen direkte për çdo të porsalindur”, shkruan Manastirliu./Opinion.al

 

Pas