Aktualitet

FOTO-GALERI/Parisi në zi, lot dhe lule!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 14/11/15 |
b.f

PARIS- Tre ditë zie janë shpallur në Francë nga Presidenti i vendit në kohën kur ky shtet po përjeton momentet më të vështira. Qytetarë mundësisht edhe me fëmijë kanë dalë të nderojnë viktimat e sulmeve terroristeve. Shihni situaten sot ne Paris që e pëcjellin më së miri këto foto.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas