-Jetë dhe Stil

Foto-galeri/Këto janë fotot më të çuditshme që janë shkrepur në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:05 - 04/07/17 |
b.f

Fotografitë e mëposhtme janë rasti tipik i gjërave të cilat nuk mund t’i japësh dot një shpjegim. Këto momente janë reale, të fotografuara në vende të ndryshme të botës, por të bëra virale në rrjet për shkak të habisë që mbartin. Jeni kuriozë? Hidhini një sy galerisë, por mos prisni shpjegim, askush nuk e ka.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”179″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Pas