Aktualitet

FOTO-GALERI/Alarmi për bombë, ja ndërhyrja e policisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:25 - 17/11/15 |
b.f

TIRANE- Policia duket se ka qenë gati. Sapo është dhënë alarmi për bombë, forcat ‘Shqiponja’ kanë evakuuar banorët dhe kanë kryer shpërthimin e kontrolluar të çantës. Këto momente janë fokusuar nga gazetarët e Opinion. al

opinion me logo 2

me logo 1

opinion logo 3

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas