Bota

Foto Galeri/ Katedralja e Parisit para dhe pas flakëve


               Publikuar në : 21:07 - 15/04/19 |
el ida

Kulla e Katedrales së famshme të Parisit, Notre Dame, është rrëzuar pasi një zjarr i madh shpërtheu në katedrale pasditen e sotme.

 

1 2 3 TOPSHOT-FRANCE-FIRE-NOTRE-DAME 7 8 9 10 5 6 7 Montage-choeur-2 1.-annonciation_1417 Montage-tapisseris-Strasbourg 1 1
<
>
TOPSHOT - Smokes ascends as flames rise during a fire at the landmark Notre-Dame Cathedral in central Paris on April 15, 2019 afternoon, potentially involving renovation works being carried out at the site, the fire service said. (Photo by FRANCOIS GUILLOT / AFP) (Photo credit should read FRANCOIS GUILLOT/AFP/Getty Images)

Pas