InstaBIZ

Foto/ Fundjava e çmendur e Andresës mbi “Harley”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:24 - 03/05/16 |
root

Moderatorja simpatike e programit “E Diela Shqiptare”, Andresa ka kaluar një fundjavë të çmendur në Saint Tropez. Sëbashku me të fejuarin e saj, bukuroshja nga Brazili është argëtuar me miqtë dhe mbi motorra.

Fotot nuk kanë nevojë koment…

123564

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas