Aktualitet

Foto/Finalja e Conference League bën bashkë Ramën dhe Metën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:25 - 25/05/22 |
Opi Nion

Pas shumë përplasjesh në distancë, finalja e Conference League ka arritur të bëjë bashkë kryeministrin Edi Rama dhe Presidentin e Republikës, Ilir Meta.

Siç shihet edhe në foto Rama dhe Meta ndodhen në tribunë duke ndjekur nga afër ndeshjen finale mes Romës dhe Feyenoord-it.

Finalja e madhe e Conference League po luhet në “Air Albania” në Tiranë dhe kryeministri Rama është shprehur publikisht që sonte bën tifo për ekipin e Romës./Opinion.al

Pas