InstaBIZ

Foto/Fejohet aktorja e njohur amerikane


               Publikuar në : 14:27 - 14/05/19 |
xhu lia

Aktorja e njohur hollivudiane Jennifer Lawrence është lidhur në fejesë me partnerin e saj Cooke Maroney.

Në fejesën e çiftit ishin të pranishëm familjarët dhe miqtë e tyre më të afërt.

Aktorja u shfaq mahnitëse e veshur me një fustan të gjatë në ngjyrë rozë, i cili ka kushtuar 2.300 dollarë.

Çifti u përfol nga mediat se ishin së bashku që në qershor të vitit 2018 dhe në shkurt të 2019 Cooke i propozoi aktores me një unazë diamanti./Opinion.al/

j1 j2
<
>

 

Pas