InstaBIZ

Foto/ E keni idenë se si duket Olta Gixhari pa make up?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:59 - 14/09/18 |
b.f

Ajo është një nga aktoret më të pëlqyera shqiptare.

Këtë herë bukuroshja Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto, ku shfaqet tërësisht pa make-up dhe e rrethuar nga rrezet e diellit.

Nuk dihet se kur do e shohim sërish në ekran apo në teatër me ndonjë projekt të ri aktoren bukuroshe.

Pas