InstaBIZ

Foto/Dua Lipa ndër të veshurat më mirë në “AMA Awards”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:37 - 25/11/19 |
xhu lia

Gjatë mbrëmjes që lamë pas u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve”AMA Awards”. Në tapetin e kuq të këtij eventi kaluan shumë personazhe të njohur, të cilët u diskutuan nga revistat prestigjioze.

Një ndër personazhet e komentuar më shumë pozitivisht ishte këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lip.

Ajo u shfaq në eventin prestigjioz së bashku me të dashurin e saj Anwar Hadid, e veshur me një fustan tejet elegant.

Fustani ishte në ngjyrë rozë i kombinuar me taka të zeza dhe një varëse smeraldi. Revista të njohura si “Vogue”apo “Glamour” e klasifikuan këngëtaren si një prej personazheve të veshur më bukur.

“Dua Lipa ishte si Barbie, e veshur me Miu Miu, me pak fjalë i ishte përshtatur kodit të veshjes në AMA”,-ka shkruar Vogue./Opinion.al/

 

Pas