Rajoni

FOTO/ Djali i presidentit serb Aleksandër Vuçiç viziton Kosovën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:08 - 25/12/20 |
Semiljana Azizi

Djali i Aleksandër Vuçiç, Danilo Vuçiç, ishte së fundmi në Kosovë.

Në kuadër të festës së Krishtlindjes ai ka vizituar komunitetin serb në territorin e Kosovës.

Bëhet me dije se Danilo Vuçiç ka surprizuar fëmijët me dhurata për Vitin e Ri.

Djali i presidentit ka shpërndarë pako të Vitit të Ri fëmijëve në fshatrat Suvo Grlo dhe Banje në komunën e Skënderaj, në kopshtin “Maja” dhe shkollën fillore lokale.

Danilo Vuçiç shkoi gjithashtu edhe në fshatin Prolluzhë të Vushtrrisë, ku sërish shpërndau dhurata në një kopësht fëmijësh./Opinion.al

Pas