-Jetë dhe Stil

Foto/Disa mënyra si të kombinoni pantallonat e bardha


               Publikuar në : 10:23 - 06/05/19 |
xhu lia

Pantallonat e bardha janë gjithnjë të pranishme në garderobën e një vajze.

Por herë pas here duket se hasen vështirësi për një kombinim ideal të këtyre pantallonave.

Në foto e mëposhtme ju sugjerojmë disa nga kombinimet e mundshme që do ju bëjnë të dukeni plot stil, në trend dhe gjithashtu tejet komode./Opinion.al/

 

Pas