InstaBIZ

Foto/ Demi Lovato nis një lidhje të re dashurie


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:29 - 13/11/19 |
xhu lia

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Demi Lovato ka nisur një histori të re dashurie. Pas problemeve të shumta që ajo ka patur në të kaluarën me shëndetin, tashmë Lovato ka vendosur të shijojë jetën e saj.

Ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet duke u përqafuar me modelin Austin Wilson, duke lënë të kuptohet se janë në një lidhje.

Gjithashtu krahas fotos ajo ka shkruar: ‘Dashuria ime’. Edhe Wilson pak çaste më vonë publikoi një foto me këngëtaren duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre të dashurisë./Opinion.al/

Pas