Kronikë

Foto/ COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:32 - 06/02/21 |
Opi Nion

Një tjetër viktimë është regjistruar nga COVID-19 tek bluzat e bardha në Shqipëri. Mësohet se mjeku Josif Dena nga Berati ka humbur betejën me koronavirusin.

Sipas informacioneve , doktori kishte disa ditë i infektuar me koronavirus, por nuk mundi të mbijetonte.

Një nga faqet e qytetit të Beratit shkruan në rrjetet sociale; “Doktor Sifii (Josif Dena) pas nje beteje me  Covid. Një humbje e madhe për familjen dhe qytetin! Ngushëllime  familjes! U prehtë në paqe!”./ Opinion.al

Pas