InstaBIZ

Foto/ Çmendet Zhade e ‘Klon’, i heq të gjitha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:38 - 12/09/18 |
b.f

Ju kujtohet Zhade nga seriali i famshëm ‘Klon’?

Të gjithë e kujtojmë Klonin, i cili disa vite më parë ka marrë vemendjen e të gjithë shqiptarëve, protagonistja kryesore Zhade mesa duket paska ndryshuar shumë.

Aktorja Giovanna Antonelli është shfaqur në super formë edhe pse është 42 vjeçe.

Në faqen e saj në Instagram e clia ka mbi 8 milion ndjekës Zhade ka publikuar një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur dhe provokuese.

Stili i ri i flokëve e tregon atë edhe më të freskët./ Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

“Seu corpo ouve tudo que sua mente diz” ? @lavoisier

A post shared by Giovanna Antonelli (@giovannaantonellioficial) on

 

View this post on Instagram

 

Eu e @andre_dias em cena e na vida! Quem não queria um Groa pra chamar de seu! ♥️ #segundosol

A post shared by Giovanna Antonelli (@giovannaantonellioficial) on

 

View this post on Instagram

 

Meu #tbt de hoje ❤️

A post shared by Giovanna Antonelli (@giovannaantonellioficial) on

 

View this post on Instagram

 

Smile?#MakingOf

A post shared by Giovanna Antonelli (@giovannaantonellioficial) on

Pas