-Jetë dhe Stil

Foto/ Çizmet më të kombinueshme dhe stil për sezonin e vjeshtës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:02 - 29/08/19 |
xhu lia

Veshjet dhe aksesorët janë padyshim gjithnjë në qendër të vëmendjes gjatë ndërrimit të stinëve dhe sezoneve. Këtë herë në fokus duket se janë çizmet.

Për sezonin e ri më shumë në ‘trend’ janë çizmet deri në kyçin e këmbës, duke i bërë veshjet tuaja të duken më bukur.

Këto lloj çizme janë mjaft praktike dhe të kombinueshme përveçse mjaft stil. Më poshtë ju propozojmë tre modele të tyre./Opinion.al/

Pas