Sport

Foto/ Bukuroshja braziliane në skena seksi si nëpër filma


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:50 - 12/09/18 |
b.f

Pavarësisht se nuk po kalon një periudhë pozitive në aspektin profesional, Kevin Trapp po kalon çaste vërtetë të bukura në jetën private. Një gjë të tillë e ka pohuar vetë e dashura e portierit gjerman, Izabel Goulart.

Bukuroshja braziliane ka deklaruar se ka kryer marrëdhënie seksuale me portierin e PSG-së si nëpër filma. Ajo ka pohuar se skenat i shikonin në shtëpi dhe më pas i praktikonin.

Gjithashtu 33 vjeçarja ka zbuluar se ka kryer marrëdhënie seksuale dhe në det, ndërsa ka shtuar se në rast se skuadra e Trapp humbet, mes çiftit nuk ka asnjë marrëdhënie intime.

Pas