InstaBIZ

Foto/ Anwar Hadid ‘kokë e këmbë’ i dashuruar pas Dua Lipës


               Publikuar në : 16:59 - 16/08/19 |
xhu lia

Prej disa kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa është në një lidhje me vëllain e motrave Hadid, Anwar.

Nga postimet ai duket mjaft i dashuruar me Duan dhe diçka të tillë duket se e ka treguar edhe këtë herë. Anwar ka publikuar në rrjete sociale një video të këngëtares, ndërkohë që ajo është duke kërcyer e veshur mjaft thjeshtë.

Gjithashtu videon e ka shoqëruar me disa ikona zemrash si dhe të tjera me sytë më lot duke treguar ndjenjat e tij për të. Anwar e shoqëroi këngëtaren edhe gjatë realizimit të koncertit “Sunny Hill Festival”./Opinion.al/

Pas