Aktualitet

FOTO/ Alarmi për bombë, ja si u neutralizua qendra e Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:12 - 17/11/15 |
b.f

TIRANE- Siç shihet në këto, sjellë nga gazetarët e Opinion.al qendra e Tiranës është bllokuar për disa minuta. Policia rrethoi me shirita sigurie gjithë perimetrin ku ndodhet çanta e dyshimtë. U devijua rruga për automjet dhe kalimtarët. E gjithë situata krijoi jo pak panik. Por fatmirësisht, alarmi rezultoi fals dhe kryeqyteti po i rikthehet normalitetit.

20151117005659 (1)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas