InstaBIZ

Foto/ Aktorja u bë nënë për herë të parë, publikohet imazhi i të birit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:47 - 19/11/19 |
xhu lia

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya ditën që lamë pas u bë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë emrin e të cilit e ka emrin e të cilit e ka vendosur Fikret.

Sipas mediave turke nënë e bir gëzojnë  shëndet të plotë. Ditën e sotme bashkëshorti i aktores ka publikuar foton e saj së bashku me të voglin në krahë.

Foto e ëmbël e Hazal dhe të voglit të saj ka shkaktuar reagime të shumta në rrjete sociale./Opinion.al/

Pas