-Jetë dhe Stil

Foto/Aksesorët e flokëve që po ‘çmendin’ Instagramin


               Publikuar në : 21:27 - 10/04/19 |
xhu lia

Këtë sezon e gjithë vëmendja duket se është përqendruar tek aksesorët e flokëve. Që nga karficat, rrathët etj këtë pranverë duket se kanë qenë vërtet ‘in’.

Ato i shohim në versione të ndryshme në ngjyra, modele dhe forma. Përmes fotove të publikuara ju sjellin disa nga trendeve të aksesorëve për flokët që duket se janë nga më të pëlqyerit nga vajzat./Opinion.al/

 

Pas