Sport

Floyd Mayweather pranon të ndeshet me Khabib, po për këtë ka vetëm 1 kusht


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:25 - 18/10/18 |
el ida

Boksieri amerikan, Floyd Mayweather ka konfirmuar së fundmi duelin e tij me kampionin e botës në UFC, Khabib Nurmagomedov. Mayweather ka theksuar për “TMZ” se do të luftojë me Khabib nëse ky i fundit pranon kushtet e tij.

“Do të mundohemi që ndeshja mes nesh të ndodhë. Por vetëm në ring dhe jo në kafaz”, kanë qenë fjalët e Mayweather.

Tani presim reagimin e Khabibit, i cili duket se e dëshiron shumë përballjen me të.

Pas