InstaBIZ

Foto/Flori Mumajesi shfaqet me Liberta Spahiun dhe ngre sërish dyshimeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:21 - 01/01/23 |
Opi Nion

Kantautori Flori Mumajesi kthehet sërish në vëmendje në këtë ditë të parë të Vitit të Ri, ndërsa zgjedh të postojë një foto me moderatoren dhe gazetaren Liberta Spahiu. “Pak tinza amo pa kushte”, shkruan Mumajesi në postimin e tij në Instastory, ndërsa Liberta shfaqet e buzëqeshur me kokën në supin e tij.

Kujtojmë se për Florin dhe Libertën është përfolur një raport intim disa vite më parë./Opinion.al

Pas