Kryesore

Flamuri shqiptar  në ndërtesën Burj Khalifa në Dubai, Pacolli: Jemi njëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:55 - 28/11/21 |
Opi Nion

Politikani dhe sipërmarrësi shqiptar Behgjet Pacolli ka ndarë në rrjetet sociale një imazh të ndërtesës më të lartë në botëm Burj Khalifa, veshur me flamurin kuq e zi.

“Një pamje e bukur nga Dubai.  Jemi një”, shkruan Pacolli. Në fakt nuk është hera e parë që në kullën e Burj Khalifa projektohen flamuj të vendeve që festojnë ditën e tyre kombëtare./Opinion.al

Pas