InstaBIZ

Flaka Krelani “zhvishet” në fund të verës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:56 - 09/09/15 |
root

Rrokerja simpatike Flaka Krelani, nuk i ka rezistuar tundimit për të realizuar një set të fundit fotografik për këtë verë. Ajo vjen shumë sensuale, e egër dhe tejet provokuese e veshur me bikini. Siç duket qartazi edhe në foto, Flaka këtë verë ka qenë në formë të shkëlqyer fizike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas