InstaBIZ

Fjolla Morina largohet nga Kosova


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:01 - 17/10/15 |
root

Eshtë ndjerë e kërcënuar nga ngjarjet e ditëve të fundit me ish të dashurin e saj, por diçka është e sigurt këngëtarja Fjolla Morina ka vendosur të largohet nga Kosova. Ajo ka publikuar një foto të vogëlushes së saj me një biletë avioni dhe gjithashtu ka shkruar “Bye Bye”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas